Prádelna MAKI - O nás

Již víc dvacet let nabízíme služby naši prádelny pro firmy i jednotlivce. Praní prádla, mandlování a žehlení prádla pro hotely, ubytovny, penziony, zdravotnická zařízení, bary a restaurace ve vysoké kvalitě, spolehlivě a šetrně s ohledem na požadavky daného prádla. Vypereme i silně zněčistné montérky, kombinézy, rondony, pláště a jiné pracovní oděvy.

Naše profesionální vybavení nám umožňuje šetrně vyprat speciální oděvy se zachováním jejich vlastností moderní technologií mokrého čištění známé také jako wet cleaning . Tento způsob praní je vhodný zejména pro praní péřových bund, spacáků, speciální outdoorové výbavy. Funkční materiály výrobci nedoporučují prát v běžných pracích prostředcích a domácích pračkách, kde není možnost nastavit parametry praní tak, aby zůstaly zachovány vlastnosti membránových textilií.

Nabídka našich služeb zahrnuje i chemické čištění oděvů a textilií, čištění oděvů z kůží a kožešin

Praní, mandlování, žehlení a čištění prádla, textilií a oděvů rozumíme a můžeme Vám doporučit nejefektivnější možnou spolupráci pro obě strany. Jde nám o spokojenost našich zákazníků, proto termíny zakázek a jejich doručení naši dopravou domlouváme s klienty individuálně. Poradíme, vysvětlíme, ale hlavně vše kvalitně vypereme a vyčistíme.

Vaše prádlo - naše starost