Technologie | Dodavatelé

Prací zařízení Primus

Společnost Primus byla  založena v roce 1911 v Belgii jako výrobce  praček a myček  pro domácnost. Od roku 1970 se firma zaměřila na vybavení komerčních prádelen. Primus patří dnes mezi přední výrobce profesionální prádelenské techniky v Evropě se silným zastoupením v Severní Americe, Asii a na Blízkém východu. 

Primus neustále investuje do vývoje nových a vylepšených produktových řešení směrem k uživatelské přívětivosti, šetrnosti k životnímu prostředí stejně jako naplnění hygienických kvalitativních standardů. Pro své zákazníky hledá bezpečné, hospodárné a vysoce kvalitní řešení.

Prádelenská technika Primus znamená vysokou kvalitu, energetickou hospodárnost a spolehlivost. Systém Trace-tech® od Primusu kontroluje teplotu, mechaniku praní, čas a dávkování pracích prostředků a tím zajišťuje optimální kvalitu praní.

zdroj Primus

Prací zařízení Primus u nás využíváme jak pro praní stolního, ložního prádla a jiného "běžného" prádla, tak i mokré čištění speciálních materiálů a jemných textilií.

 

Prací prostředky - MPD plus

Profesionální prostředky firmy MPD plus s nejvyšší kvalitou nacházejí svá uplatnění mimo jiné také při používání moderních technologií ve velkoprádelenství. Široký sortiment výrobků umožňuje navrhnout vysoce efektivní řešení pro mnohé oblasti, kde se běžné prostředky drogistického trhu stávají neúčinnými. 

Systém pracích prostředků a speciálních zesilovačů praní firmy MPD plus používáme k naší naprosté spokojenosti již třetí desítku let. Podílejí se velkou měrou na vysoké kvalitě našich služeb. Pravda, občas sice podlehneme a vyzkoušíme i jiné výrobky  vyráběné velkými a známými firmami. To proto, abychom náhodou něco "nezanedbali". Nicméně po krátkém čase se vždy pokorně vracíme do "lůna" vyzkoušených a hlavně - fungujících výrobků. 

Vysoká a stálá kvalita výrobků i poskytovaných služeb v evropském regionu, dobré reference a dlouhodobá spolupráce s firmou P&G v oblasti profesionální údržby prádla řadí MPD plus na přední místo. Zavedené postupy dokáží kvalitně a šetrně vyprat širokou škálu znečištění při velmi nízké koncentraci účinných chemikálií v prací lázni.

zdroj MPD plus, Rakovník

 

Náplně do tiskáren                                                                 

Náplně do tiskáren nám dodává TonerPartner