Chemická čistírna oděvů, textilií, kůže a kožešinchemická čistírna oděvů

Co nelze vyprat, lze chemicky vyčistit. 

 

Chemická čistírna Jitka - sběrné místo v Praze                                    

Jsme sběrnou chemické čistírny Jitka. S touto čistírnou spolupracujeme teprve od podzimu 2016, její téměř 25 letá historie je však pro nás předpokladem  profesionálního přístupu a kvalitně odvedené práce. 

Chemická čistírna nabízí profesionální čištění a finální úpravy všech typů oděvů a textilií určených pro tento typ ošetření. Jde o službu s významným podílem lidské práce, pečlivostí, dlouhodobými zkušenostmi a znalostmi. Ohleduplnost a šetrnost k oděvům a textiliím jsou vždy naší prvotní snahou.

 

Chemická čistírna oděvů a textilií

Oděvy jsou čištěny a ošetřeny na moderních čistírenských strojích s maximálním úsilím. Technologické postupy jsou voleny podle stupně a charakteru znečištění oděvu či textilie. Konečný vzhled oděvů a textilií je dán žehlením, napařováním, vyčesáváním, kartáčováním a dalšími specializovanými úkony. Více informací najdete v sekci technologie >>

 

Chemická čistírna kůže a kožešin

Po chemickém čištění oděvu z kůže nebo kožešiny následuje jeho vyprání ve speciálně připravené čistící lázni. Cílem je odplavit z kůže nebo kožešiny maximální část nečistot a navrátit oděvu z kůže nebo kožešiny co nejvíce z charakteristických vlastností, které měl v době jeho koupi (barvu, omak, přirozenou mastnotu, lesk, formu, …)

Výsledek čištění a finální úpravy Vašeho oděvu z kůže nebo kožešiny vždy závisí na jejich kvalitě  dílenském zpracování, na délce a šetrnosti jeho nošení a míře „úrazů“, které oděv utrpěl za dobu užívání. Výsledek je také přímo závislý na odbornosti specialistů, kteří váš oděv renovují, na kvalitě technologických postupů a používaných prostředků. Více informací najdete v sekci technologie >> 

 

Druhy materiálů ošetřovaných v chemické čistírně

Veškeré občanské oděvy z kůží - motocyklistické kombinézy, kožené kalhoty, vesty, speciální oděvy a výstrojní součásti. Obleky, saká, kabáty, přírodní usně a dokonce i kožešiny. 

Záclony, závěsy a jiné dekorační a technické textilie, pracovní oděvy výrobních podniků v jakékoliv míře znečištění, které jsou určeny pro chemické čištění.

 

Platební podmínky MAKI

Platby za zakázky jednotlivců vybíráme předem při zadání zakázky. U firem a smluvních partnerů domlouváme platební podmínky individuálně. Ceník chemické čistírny najdete zde >>